SatılıkBağ & Bahçeİlan No: 100234

HAKEV'DEN BÜYÜKKAVAKLI KÖYÜNDE YAPI RUHSATLI 1.780 M2 ARSALI BAĞEVİ

BÜYÜKKAVAKLI KÖYÜNDE YAPI RUHSATLI 1.780 M2 ARSALI BAĞEVİ
HAKEV GAYRİMENKUL
1 / 6
1–6 / 6 medya
Reklam
EİDSEİDS sistemi üzerinden doğrulanmış ilandır.
9.500.000 ₺
5.337 ₺/m²
Ziya Avcı
Danışman
Ziya Avcı
Adıyaman Şubesi
Tüm ilanlarını gör
İlanı Paylaş
Yapı Bilgileri
Ada164
Parsel4
Net Alan1780 m²
ElektrikVar
SuVar
YolVar

İlan Açıklaması

HAKEVDEN ADIYAMAN BÜYÜKKAVAKLI KÖYÜNDE SATILIK 1.780 M2 ARSALI BAĞEVİ

Ulaşım

Anayol
Cadde
Dolmuş
Otobüs Durağı

Harita Üzerindeki Konum

Google
Görüntü ©2026 Airbus, CNES / Airbus, Maxar Technologies
Görüntü ©2026 Airbus, CNES / Airbus, Maxar Technologies